Chcete podporiť tvorivosť a fantáziu Vašich detí? Vyskúšajte namiesto klasických pasteliek revolučnú novinku v podobe 3D pera a naučte deti myslieť inak! 3D pero Vám otvorí úplne nové možnosti kreslenia. Teraz sa neodolateľnú cenu iba 39,99 €!

3D pero pre kreatívnu tvorbu detí i dospelých. Nadchne každého, kto rád kreslí alebo niečo nové vytvára. 3D pero je špeciálne pero, vďaka ktorému môžete vyrábať priestorové modely jednoduchým kreslením.
  • Pôvodne: 74,99 €
  • 9
Zľava je Aktívne

Jedinečná novinka v podobe 3D pera, s ktorým môžete popustiť uzdu svojej kreativite a vzbudíte záujem o kreslenie aj u Vašich detí. Stereoskopické (3D) pero je vynikajúci nástroj pre umelcov, modelárov, dizajnérov a fanatikov do kreslenia, umenia a samozrejme vynikajúci darček pre Vaše ratolesti, ktorý využijete možno aj Vy sami.

 

 

 

Kupón zahŕňa:

- 1ks 3D pero (na výber z 2 farieb - modrá a ružová),

alebo

- 6ks náplní (6 farieb po 10m, celkovo 60m náplní) - biela, modrá, červená, zelená, žltá, čierna.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 3,50 €. V prípade zakúpenia aj pera aj náplní sa hradí  poštovné iba raz.

 

Z pera vychádza prúd tekutého ABS plastu, ktorý rýchlo stuhne a udrží tak svoj tvar. Môžete kresliť vo vzduchu alebo na akomkoľvek povrchu a svoje dielo z neho potom odlúpnuť. Záleží len na Vašej fantázii a zručnosti. Ľahko vytvoríte čokoľvek, čo Vás len napadne - šperky, kvety, modely stavieb, dekorácie alebo darčeky. 3D pero ocenia predovšetkým modelári aj najrôznejší kreatívci. Kreslite trojrozmerne. Vytvorte zaujímavé priestorové objekty.

 

 

Popis produktu

Stereoskopické (3D) Pero je vynikajúci nástroj pre umelcov, modelárov, dizajnérov a fanatikov do kreslenia, umenia a samozrejme vynikajúci darček pre Vaše ratolesti, ktorý využijete možno aj sami.

3D pero používa plast, ktorý sa taví pri vysokej teplote (200 ? 250 stupňov), ktorý môže byť použitý na výrobu napr. 3D objektov. V podstavte ide o simuláciu techniky 3D tlače, len používate vlastné ruky a v neposlednom rade Vás táto hračka bude stáť oproti 3D tlačiarni, omnoho menej.

 

 

3D Pero je ľahké, má niečo málo cez 60 gramov a má príjemné ovládanie rýchlosti čo ho robí užívateľsky jednoduchým J. Ohrievač trysky pomôže regulovať teplotu, takže môžete dávkovať roztavený plast plynule. Pero sa automaticky prepne do pohotovostného režimu, čiže môžete bez problémov prerušiť rozrobenú prácu.

https://www.youtube.com/watch?v=chq9NiQ86NI

 

 

Všeobecné

Vstup: AC 110V-220V

Výstup: DC 12V 3A

Tryska Priemer: 0,4 mm

Materiál Typ: Plast

Metóda: 3D modelovanie

Rýchlosť: Nastaviteľná

Farba: Modrá

Teplota: 160 - 230 stupňov Celzia (nastaviteľná)

Rozmery produktu: 185x28 x 40 mm (D x Š x D)

Hmotnosť výrobku: 65 g

Obsah balenia: 3D Pero, Napájací adaptér, Používateľská príručka, Náplne (štartovacie 3m)

  • Kupón platí do 30.4.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.4.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Kde kupón uplatniť

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com