Doprajte svojmu telu elixír mladosti a krásy v podobe BIO tekvicového oleja, ktorý nie len zabraňuje starnutiu pokožky, ale dokáže aj znížiť cholesterol, upraviť krvný tlak a oveľa viac... Teraz za skvelú cenu už od 5,99 €!

Tekvicový olej je vynikajúcim zdrojom cenných látok pre zdravie tela a mladistvú vitalitu. Nie nadarmo ho už naši predkovia nazývali "čierne zlato" a využívali ho ako v kuchyni, tak aj v kozmetike a lekárstve.
Kúpiť od 5,99 € Táto ponuka obsahuje varianty
  • Pôvodne: 8,60 €
  • 9
do konca
Zľava je Aktívne

Tajomstvo BIO tekvicového panenského oleja spočíva v tom, že si vďaka lisovaniu za studena zachováva obsah omega-6 a omega-9 nenasýtených mastných kyselín. Obsahuje dôležité vitamíny skupiny A, B, C, D a E a sú v ňom zastúpené minerály, nevyhnutné pre naše telo, ako zinok, horčík, vápnik, železo, draslík a mnohé iné. Zároveň je prirodzeným antioxidantom, a teda pomáha nášmu telu v boji so starnutím.

 

Kupón zahŕňa:

- BIO panenský tekvicový olej (250 ml) za 5,99 €

alebo

- BIO panenský tekvicový olej (500 ml) za 9,99 €.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 1,80 €.

 

Tekvicový olej má vďaka vysokému obsahu nutričných hodnôt a stopových prvkov široké zdravotné využitie; pomáha napr. pri problémoch s prostatou, krvným tlakom, s vysokým cholesterolom, pri kardiovaskulárnych problémoch, ateroskleróze, lámavých nechtoch a vypadávaní vlasov, zlom stave pokožky, zápaloch močového mechúra, zlepšení pamäte, a pod.

 

 

Tekvicový olej z pražených jadier vyniká špecifickou orechovou vôňou s nezameniteľnou arómou. Farebné tóny možno nájsť od tmavozelenej, až po tmavočervenú. Vďaka svojej jedinečnej chuti, aróme a farbe sa využíva predovšetkým v studenej kuchyni na dochutenie polievok, omáčok, šalátov, dresingov, nátierok či na ozvláštnenie varených jedál.

 

Odporúčaná denná dávka je 1 polievková lyžica denne.

  • Platnosť kupónu je do 30.4.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
  • Platnosť kupónu je do 30.4.2019,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.
Kúpiť od 5,99 € Táto ponuka obsahuje varianty, kliknite tu pre ich zobrazenie

Kde kupón uplatniť

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Podobné ponuky