Chcete mať viac času na seba a len pohodlne sledovať, ako RoboMop za Vás automaticky čistí podlahu? Tak neváhajte a využite našu skvelú zľavu 52%! Praktický pomocník do domácnosti len za neodolateľných 14,99 €!

Lola - Robomop je revolučná myšlienka, ktorá Vám prinesie mnoho výhod. RoboMob má rozmery: Ø 280 x 85 mm a hmotnosť: 100g. Pracuje menej hlučne než iné robotické zariadenia. Vyčistí 90m2 za hodinu s pokrytím 98%. Funguje systémom suchého stierania s výmennými prachovkami.
  • Pôvodne: 31,16 €
  • 4
Zľava je Aktívne

Lola - RoboMop Vám uľahčí upratovanie podlahy tak, že budete mať viac času na dôležitejšie veci alebo na odpočinok. Všetci hľadajú spôsob, ako urobiť svoje životy jednoduchšie, pohodlnejšie a kvalitnejšie, preto Vám prinášame tohto skvelého pomocníka do domácnosti s fantastickou zľavou 52%!

 

 

Kupón zahŕňa:

- RoboMop (na výber model RM01 alebo RM02).

 

Súčasťou balenia RoboMop je:

- čistiaci klobúk,

- pohonná jednotka (robotická guľa),

- napájací kábel,

- 3 ks náhradných prachoviek.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Výška poštovného je 3 €, či si objednáte 1 balenie alebo 10 (poštovné Vám bude prirátané pri objednávke).

 

Ako RoboMop funguje?

Na spodnú stranu čistiaceho rámu upevnite RoboMop – prachovku, vložte robotickú jednotku do rámčeku, pohodlne sa usaďte a s nohami na stole
sledujte, ako za Vás RoboMop automaticky čistí podlahu.

 

 

- Nečistoty budú jednoducho odstránené a nezostanú na podlahe ako možný zdroj mikróbov a bakterií. 

- RoboMop so svojou výškou 8 cm za Vás bude upratovať aj na miestach, ktoré bežne neupratujete. Je to hlavne pod pohovkou, posteľou a skriňou (najmä tam sa hromadí prach).

- RoboMop okrem čistenia menších škvŕn odstraňuje prachové častice, ktoré sú hlavným zdrojom astmy a ďalších alergií.

- v porovnaní s inými, možno technologicky komplexnejšími zariadeniami tohto typu, má RoboMop primerane nízku a priaznivú  cenu vďaka jednoduchej, ale pritom efektívnej technológií.

- suché stieranie a vymeniteľné tkaniny na prach sú celosvetovo považované za najlepší spôsob čistenia, pretože tkanina stiera viac prachu ako mokrá handra. Je vedecky preukázané, že mokré stieranie napomáha rozširovaniu baktérií, zatiaľčo suchá tkanina tento problém nemá.

- RoboMop sa pohybuje po Vašej podlahe rýchlosťou, pri kterej pokryje cca 90m2 plochy za jednu hodinu s 98% pokrytím.

- Na suché stieranie nemusíte pripravovať vodu a saponáty. Ste zbavení raz a navždy povinnosti žmýkať špinavú handru a čakať na uschnutie podlahy. 

- V porovnaní s inými robotickými prístrojmi pracuje RoboMop potichšie. Môžete bez problémov a nerušene čítať knihu alebo sledovať televíziu.

- RoboMop dôkladne zachytáva prach, ktorý víri okolo. Odstraňovaním víriaceho prachu potom padá menej prachu na veci ako stoly, televízia, dokonca aj rámy obrazov budú čistejšie. 

- Je vhodný na všetky tvrdé podlahy, akými sú napr.  linoleum, plávacie i drevené podlahy, dlažba, ...

 

Technológia inteligentných senzorov zaisťuje tiché a bezproblémové čistenie pod kuchynským drezom, v nedostupných rohoch, okolo múrov a pod nábytkom. Plynulý pohyb rámu zaisťuje malý elektromotorček, ktorý je ukrytý vo vnútri robotickej gule, v ktorej nie sú žiadne otvory. Vďaka tomu nedochádza k víreniu prachu od motorčeka a tak je tento spôsob upratovania vhodný pre zákazníkov, ktorí trpia rôznymi alergiami. Tým sa zásadne líši od všetkých ostatných vysávačov (u ktorých dochádza prakticky vždy k spätnému víreniu nasatého prachu). Unikátny tvar vytieraceho prstenca tak zaisťuje vytieranie cca 7 cm do veľmi  neprístupných priestorov, najmä pod kuchynskou linkou, sedacou súpravou a pod. Výška prstenca rámu vrátane prachovky je 3mm. Keď je prachovka špinavá, otočte ju na druhú stranu a môžte ju použiť ešte raz. Potom utierku jednoducho vyhoďte do odpadkového koša. Balenie náhradných prachoviek pre RoboMop tvorí 24 kusov a je možné si ho dokúpiť na www.chytralola.sk

 

Predstavuje jedinečnú pomôcku aj pre staršie generácie alebo každého s obmedzenou pohyblivosťou, pretože nie sú potrebné žiadne náročné pohyby pri upratovaní.

  • Kupón platí do 31.7.2017,
  • po zaplatení tejto ceny dostanete kupón, následne je potrebná objednávka tovaru na www.chytralola.sk, kde vyplníte potrebné údaje a do poznámky vložíte kód kupónu, následne už nič neplatíte, len čakáte na tovar,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Chytrá Lola
Drnovice 304
Drnovice u Lysic, Česká Republika, 679 76

http://www.chytralola.cz
info@chytralola.cz
Tel: +420 774 900 409

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 16.54081580, Lat: 49.47241580 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 31.7.2017,
  • po zaplatení tejto ceny dostanete kupón, následne je potrebná objednávka tovaru na www.chytralola.sk, kde vyplníte potrebné údaje a do poznámky vložíte kód kupónu, následne už nič neplatíte, len čakáte na tovar,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Kde kupón uplatniť

Chytrá Lola
Drnovice 304
Drnovice u Lysic, Česká Republika, 679 76

http://www.chytralola.cz
info@chytralola.cz
Tel: +420 774 900 409

Podobné ponuky