Zistite si, koľko máte promile a vyvarujte sa tak pokutám so zľavou 63%! Ponúkame Vám praktický digitálny alkohol tester s rýchlym a spoľahlivým výsledkom len za 2,99 €! Tento alkohol tester využijete vo svojej firme i po bujarej oslave.

Milí vodiči, určite viete, koľko nehôd na cestách je spôsobených vplyvom alkoholu. Nehovoriac o astronomických pokutách a „zhabaní“ vodičského preukazu na nepekne dlhú dobu. Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť takýmto nepríjemnostiam, je prevencia - digitálny alkoholtester, ktorý Vám v dnešnej ponuke prinášame len za 2,99 €!
  • Pôvodne: 7,99 €
  • 28
do konca
Zľava je Aktívne

Digitálny alkohol tester Vám pomôže rýchlo stanoviť hladinu alkohol na základe dychovej skúšky. Pokiaľ ste si nie istý, či si môžete po dlhom večeri s kamarátmi pri pivku sadnúť ráno za volant alebo si chcete len zmerať mieru alkoholu v dychu, tak je pre Vás tento osobný alkohol tester správnym riešením.

 

Kupón zahŕňa:

- digitálny alkohol tester.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 1,60 € pri kúpe ľubovoľného počtu kusov.
 

Tento praktický digitálny alkohol tester ukazuje rýchlo a presne Váš výsledok. Ľahký a nenápadný pomocník je viac než praktický, pretože ho môžete mať kedykoľvek po ruke. Výsledok merania s presnosťou na desatiny promile Vám ukáže už do pár sekúnd!
 

 

Jednoduchú manipuláciu zvládnete kedykoľvek a aj v alkoholovom opojení. Nasadíte na tester náustok a fúknete. Presný výsledok sa vám ukáže na LED displeji a vy viete, na čom ste. Nepodceňujte jedno pivo, práve to môže byť príčina nešťastnej zrážky! Poistite seba a svoju rodinu pomocníkom, ktorý vám môže zachrániť život. 
 

Parametre:

- výsledok do 10 sekúnd s vysokou presnosťou,

- po použití sa sám automaticky vypne,

- rozmery: 11 cm x 7 cm x 2,5 cm,

- 4 vymeniteľné náustky,

- vysiela zvukový alarm,

- napájanie: 2 x AAA batérie,

- zobrazuje "Caution", keď je výsledok v hraniciach 0,02% - 0,05%,

- zobrazuje "Danger", keď výsledok je rovný alebo vyšší ako 0,05%,

- zobrazuje "OFF" po ukončení merania.

 

 

Koľkokrát ste už počuli o prípadoch, kedy si človek myslel, že už v krvi nemá ani trošku alkoholu, no policajný tester ukázal pravý opak? Nedajte sa nepríjemne prekvapiť! Skontrolujte si to sami, veď ako sa vraví: „Istota je guľomet!“

 

Upozornenie: Nepoužívajte prístroj bezprostredne po požití alkoholu alebo fajčení, môže to viesť k poškodeniu senzora alebo k zmeraniu alkoholu vo vašich ústach. Vždy vyčkajte najmenej 10 minút než vykonáte meranie.

 

  • Kupón platí do 31.5.2019,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.03698060, Lat: 48.89199870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 31.5.2019,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Kde kupón uplatniť

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Podobné ponuky