Už nemusíte chodiť nikam na pedikúru a platiť vysoké sumy s nevýrazným výsledkom. Urobte si domácu pedikúru s exfoliačným ponožkami a získate hebkú pokožku s čertovsky dobrou zľavou 66%! Teraz len za 4,90 €!

Majte nôžky vždy ako z reklamy pomocou exfoliačných ponožiek len za 4,90 €, ktoré hravo nahradia klasickú pedikúru. Zamatovo hladké chodidlá do 7 dní!
  • Pôvodne: 14,20 €
  • 25
Zľava je Aktívne

Trápia Vás popraskané päty , nepríjemné mozole a suchá pokožka na chodidlách? Už Vás nebaví to zdĺhavé namáčanie chodidiel a oškrabovanie suchej kože škrabkou na nohy, ktorou môžete poškodiť pokožku? Navlečte si exfoliačné ponožky a získajte tak hebkú pokožku už za pár dní.

 

 

Kupón zahŕňa:

- exfoliačné ponožky (1 pár).

 

Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 3 € pri kúpe ľubovoľného počtu kupónov.

 

 

S exfoliačným ponožkami sa zbavíte
- suchej kože na chodidlách 
- nepekné popraskanej kože na pätách 
- nepekných pozostatkov po pľuzgieroch a mozoľoch 

Už nemusíte chodiť nikam na pedikúru a platiť vysoké sumy s nevýrazným výsledkom. Urobte si domácu pedikúru s exfoliačnými ponožkami . Ako na to? Stačí si na iba 60 minút denne ponožky navliecť a za niekoľko dní budete mať krásne hebké chodidlá. Exfoliačný Ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré sa sústredia len na nahromadené odumreté bunky. Odumretá koža sa začne odlupovať len za 2 dni po aplikácii exfoliačných ponožiek a do 7 dní od použitia získate opäť krásne hebká chodidlá.

 

 

Zloženie: Deionizovaná voda, Glycerín, potravinársky alkohol, kyselina citrónová, kyselina mliečna, GlycolicAcid, hydantoín, esenciálne oleje. 
 
Priaznivé účinky: Efektívne odstraňuje zrohovatenú kožu na chodidlách, napomáha odlupovanie odumretých kožných buniek a obmedzuje tvorbu mozoľov. Táto kôra zanecháva vašu pokožku hebkú a sviežu. Zároveň tieto príjemné exfoliačný ponožky čistí od nepríjemných baktérií a pomáhajú obmedziť tvorbu plesní medzi prstami.

 

 

  • Kupón platí do 30.9.2017,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte realizovať, tovar Vám bude zaslaný automaticky do 7 dní.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Bady Shop LTD
103 Church Hill
London, E17 3BD

http://bady-shop.cz
bady-shop@seznam.cz

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 0.01367920, Lat: 51.58588190 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.9.2017,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte realizovať, tovar Vám bude zaslaný automaticky do 7 dní.

Kde kupón uplatniť

Bady Shop LTD
103 Church Hill
London, E17 3BD

http://bady-shop.cz
bady-shop@seznam.cz

Podobné ponuky