HIT leta v podobe nafukovacieho ležadla HANGOUT teraz s neuveriteľnou zľavou až 67%! Pomocou pár nenáročných pohybov nafúknete svoje ležadlo a môžete oddychovať naozaj vo veľkom štýle. Vhodné na záhradu, chatu, či na festival, Jednoducho kdekoľvek!

Už sa viac nemusíte trapiť s dlhodobým nafukovacim procesom. Môžete ho použiť kdekoľvek: na pláži, v park kempingu, ale aj ako lehátko na vodu, ako kreslo, posteľ alebo len tak na leňošenie!
  • Pôvodne: 79,99 €
  • 19
Zľava je Aktívne

Teplé počasie sa blíži a to znamená, že budete tráviť veľa času vonku. Či už uprednostnujete viac kempovanie, leňošenie na pláži, alebo hudobný festivaloch, budete potrebovať niečo na sedenie a ležanie. Praktické ležadlo HANGOUT je ľahko prenosné, ľahko sa nafukujúce a stane sa Vašim verným spoločníkom počas celého leta.

 

 

 

 

Kupón zahŕňa:

- 1ks ležadlo HANGOUT,

- na výber zo 4 farieb - zelené, modré, fialové a čierne.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 3,50 €.

 

 

Tento nafukovací vak je vyrobený z vrchnej časti nylonovou tkaninou a z vnútornej časti PVC, môže niesť 330-440lb, to znamená, že 2-3 ľudia môžu na ňom sedieť súčasne. Je spratný, ľahko prenosný. Najväčšou výhodou tohto produktu je práve jeho prenosný design. Váži len 2 kg (4.5lb) .Môžete dať do kočíka, vreca, tašky,batohu a odniesť ho kdekoľvek sa Vám páči.

 

Jednoduché použitie: Vezmite ho von a otvorte vak proti vetru. Vietor ho naplní vzduchom veľmi rýchlo. Zaberie to len pár sekúnd a môzete ho hneď používat. Šetrí Váš čas aj miesto.

 

Vak naplnený vzduchom Vám dodá pocit luxusu a budete sa cítiť príjemne aj na tom najhoršom terene. Vzduch zotane v lehátku zhruba 4 hodiny po naplnení. Ak budete potrebovať dofúkat, tak jednoducho nastavíte lehátko v smere vetra alebo prudším pohybom rúk. Je odolný voči ostrím kameňom a nerovnému povrchu.

 

 

  • Kupón platí do 31.10.2017,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 31.10.2017,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Kde kupón uplatniť

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Podobné ponuky