Špeciálna kombo akcia - švédska masáž, masáž horúcim uterákom a bankovanie teraz za skvelú cenu iba 15 €! Zastavte sa na chvíľu a doprajte svojmu telu a duši nevyhnutný odpočinok v podobe relaxačných masáži. Iba teraz s neodolateľnou zľavou až 45%!

Potrebujete chytiť druhý dych? Cítite sa slabí a unavení? Na nohy Vás opäť postavia zlaté ruky profesionálneho maséra, ktorý pracuje aj pre slovenskú volejbalovú federáciu či slovenský olympijsky výbor. Vyskúšajte teraz špeciálnu kombo akciu 3 masáží s čertovsky dobrou zľavou 45%!
  • Pôvodne: 27 €
  • 14
  • Platí do: Kupónov do 30.06.2017
Zľava je Aktívne

Rozprúďte krv do žíl, zregenerujte Vaše svalstvo a zbavte sa bolesti. Takáto ponuka je jedinečná. Tri špeciálne masáže v jednej kombo akcii za neodolateľnú cenu iba 15 €! Myslite chvíľku na seba a zabudnite na stres a zhon všedných dní. Zverte svoje telo do rúk profesionálne maséra a Vy sa budete cítiť zrelaxovane a plný energie a nového života!

 

 

 

Kupón zahŕňa:

- špeciálna kombo ponuka - švédska masáž + masáž horúcim uterákom + bankovanie.

 

Profesionálny masér, Dušan Vasil, má výborné referencie. Spolupracoval so Slovenskou volejbalovou federáciou na podujatiach ME a MS vo volejbale, so Slovenským olympijskym výborom a tiež pracoval ako masér na olympiáde mládeže EYOF.


 

 

Švédska masáž - je klasickou masážou, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Tiež sa veľmi účinne využíva ako preventívny prostriedok proti vzniku mnohých ochorení chrbtice. Klasická švédska masáž dáva ochutnať pocit uvoľnenia a pozitívneho naladenia. Prostredníctvom uvoľnenia sa často prehĺbi aj dýchanie.

 

 

Masáž horúcimi uterákmi - pri masáži sa používajú zrolované uteráky namočené do horúcej vody, Masáž je zameraná na oblasť chrbta a využíva teplo z uterákov a ich špeciálny točivý pohyb, pri ktorom masér pevne prevaľuje uteráky po krku, ramenách a dole chrbtom až po krížovú kosť v jednom dlhom, neprerušovanom pohybe, Táto procedúra je skvelá na znižovanie napätia a bolesti a preto je osviežujúcou alternatívou k iným štandardným masážam.

 

 

Bankovanie - Bankovanie nie je len masáž, ale hovoríme aj o liečebnej metóde známej už v stredoveku. Bankovanie ma mnoho podôb a  kategórií rôznej intenzity. Od toho najmiernejšieho, po stredné, až po bankovanie so silnou intenzitou. Závisí na miere nahriatia banky, čím sa reguluje miera podtlaku a prisatia na pokožku. Účinky bankovania pôsobia na celé telo. Prečisťuje sa krv, zlepšuje obeh, obnovujú sa funkcie nervového systému.

 

 

Náš salón nájdete v Centre Pole dance na Karpatskej ulici na Vlčincoch v Žiline (hneď vedľa cafe Panelák).

 

 

  • Kupón platí do 30.6.2017,
  • potrebná objednávka vopred na tel. č.: 0944 046 640 alebo cez správu na https://www.facebook.com/zilinamasaze/,
  • objednávky v čase 8:00 - 16:00, po dohode po 16:00 a cez víkendy.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Masáže Pole Dance
Karpatská 9
Žilina, 01008

http://
dusan.vasil@centrum.sk
Tel: 0944 046 640

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.76568310, Lat: 49.20329330 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.6.2017,
  • potrebná objednávka vopred na tel. č.: 0944 046 640 alebo cez správu na https://www.facebook.com/zilinamasaze/,
  • objednávky v čase 8:00 - 16:00, po dohode po 16:00 a cez víkendy.
Pre vloženie nového príspevku sa musíte prihlásiť.

Kde kupón uplatniť

Masáže Pole Dance
Karpatská 9
Žilina, 01008

http://
dusan.vasil@centrum.sk
Tel: 0944 046 640

Podobné ponuky