Konjaková špongia na čistenie pleti: zbaví pokožku nečistôt i čiernych bodiek! Premasíruje a prekví pokožku, odstráni odumreté bunky a naštartuje novotvorbu ďalších mladých buniek, hĺbkovo vyčistí celé telo a zachová správne pH pokožky.

Konjaková špongia je vyrobená z rastliny zvanej konjac. Poslúži ako dobrá výživa pre pokožku a hodí sa pri čistení make-upu bez ďalších prídavkov a pri umývaní tváre s masážou.
Kúpiť od 2,99 € Táto ponuka obsahuje varianty
 • Pôvodne: 9 €
 • 34
do konca
Zľava je Aktívne

Konjaková špongia je čistý bio produkt, bez farbív a konzervantov. Pre tieto vlastnosti je vhodná pre citlivú a intolerantnú pokožku na tvári aj tele. Pravidelným používaním konjakovej špongie podporujete prirodzenú obnovu buniek a prekrvenie pokožky. Takto prekrvená pokožka lepšie vstrebáva následnú pleťovú starostlivosť a telové mlieka. Nenahraditeľná je pri liečbe celulitídy a aplikácií anticelulitídnych prípravkov.

 

 

Kupón zahŕňa:

- konjakovú špongiu - BIO hĺbkové čistenie pleti a podpora pri liečbe celulitídy,

- na výber 5 farieb (biela, zelená, čierna, žltá, fialová).

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 2 €.

 

Na výber 5 farieb:

Biela konjac špongia – je vhodná pre všetky typy pleti, čistý výťažok z konjak rastliny
Zelená konjac špongia – je určená na normálnu, kombinovanú a mastnú pleť s výťažkom green tea
Čierna konjac špongia – je špeciálne určená na mastnú pleť s akné s výťažkom čierneho bambusu
Žltá konjac špongia – je najvhodnejšia na zrelú pleť  s výťažkom citrónu na osvieženie pleti
Fialová konjac špongia – je určená na suchú, citlivú, dehydratovanú pleť s výťažkom levandule

 

Pred použitím vždy opláchnete čistou teplou vodou, aby úplne zmäkla a zväčšila svoj objem. A potom už len umývate. Aké jednoduché! Začnite od stredu tváre a krúživým pohybom jemne postupujte smerom nahor. Žiadne čistiace mydlá, gély či mieka, na čistú tvár vám bude stačiť len špongia a čistá voda.

 

Znásobí efekt používaných kozmetických prípravkov a zníži ich spotrebu. Perfektná pre rýchle vyčistenie aknóznej pleti a silný bojovník proti celulitíde. Čisto prírodná špongia s vlastnosťami ozdravujúcimi pokožku, aj citlivú až intolerantnú. Čistiť citlivú pleť môžete s minimálnym množstvom čistiacich gélov. Pôsobí ako predpríprava na následné ošetrenie pleti a zvyšuje účinok následne použitej kozmetiky.

 

Konjaková špongia je nenahraditeľná aj pri problematickej pleti, ktorú hĺbkovo čistí a regeneruje. Znovu je na mieste spomenúť, že takto ošetrená pleť má lepšiu vstrebateľnosť pre antiaknózne prípravky následne aplikované na pleť. Konjaková špongia je veľmi ekologická z hľadiska zníženia spotreby čistiacich gélov, lebo vytvorí bohatú penu aj pri použití 1/3 obvyklej dávky pleťových a sprchových gélov.

Zloženie Konjaku je na 97 % voda, zvyšných 3 % tvorí polysacharid glukomanan a vláknina, minerály ako draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, ďalej sú to vitamíny A, E, D, B1, B2, B5, B6, B12, C, niacín, kyselina listov. V Japonsku sa Konjak využíva ako liek na zmiernenie citlivej pokožky. Vlastnosti Konjaku napomáhajú obnoveniu prirodzeného plášťa pokožky a zabraňujú množeniu baktérií. 100 % prírodná Konjac čistiaca špongia s aktívnym uhlím určená pre mastnú pleť a pleť trpiacu akné. Dokonale čistí upchaté póry a zbavuje ju nečistôt.

 

 

Výhody konjak špongie:

 • hĺbkovo čistí póry, odstraňuje nečistoty a tým predchádza vzniku akné
 • odstraňuje odumreté kožné bunky, pleť prekrvuje
 • pleť je žiarivejšia, jemnejšia na dotyk a viditeľne hladšia
 • odstraňuje tzv. čierne bodky a prebytočný maz
 • vhodná pre všetky typy pleti, vrátane suchej a citlivej pleti
 • prispieva k regenerácii pokožky
 • prispieva k efektívnejšej hydratácii pokožky
 • vhodná pre deti, ženy aj mužov
 • nevyvoláva alergické reakcie
 • vhodná pre všetky typy pleti aj pre suchú a citlivú pleť
 • 100 % prírodná, bez farbív a iných prísad
 • 100 % biologicky rozložiteľná
 • žiadne toxické a škodlivé chemikálie
 • GMO Free
 • nie je testovaná na zvieratách

Pred použitím vždy opláchnite čistou teplou vodou, kým úplne nezmäkne a nezväčší svoj objem. Pri prvom použití, môže trvať až 15 minút, kým zmäkne. Nikdy ju nepoužívajte v suchom stave.

S mokrou špongiou jemne masírujte pokožku krúživým pohybom optimálne 2 minúty. Začnite od stredu tváre smerom nahor, čím vytvárate liftingový efekt. Nie je nutné používať čistiace produkty, ale ich použitím v malom množstve zvýšite jej efektívnosť a čistiaci efekt. Vyhýbajte sa drsnejšiemu použitiu v oblasti očí. V prípade aknóznej pleti je potrebné ju používať zvlášť jemne.

Po použití špongiu vždy dôkladne prepláchnite a jemne z nej vytlačte prebytočnú vodu. Pri žmýkaní ju nikdy nekrúťte aby ste nepoškodili krehké rastlinné vlákna, ale len jemne stlačte obomi rukami. Zaveste na dobre vetrané miesto, aby špongia vyschla, nenechávajte ju v sprche! Pri sušení sa špongia zmenšuje a tvrdne, po namočení v teplej vode však opäť zmäkne. Pri správnej starostlivosti Konjac špongia by mala vydržať približne 4-6 týždňov (približne 60-90 použití). Akonáhle začne vyzerať opotrebovane, vymeňte ju.

 

 • Kupón platí do 31.3.2018,
 • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
 • Kupón platí do 31.3.2018,
 • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.
Kúpiť od 2,99 € Táto ponuka obsahuje varianty, kliknite tu pre ich zobrazenie

Kde kupón uplatniť

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Podobné ponuky