Podmaňte si celý svet jediným pohľadom! Korektor rozjasní Vaše očné okolie a predlžujúca maskara Vám vyčaruje krásne dlhé mihalnice! Kvalitná kozmetika Yves Saint Laurent nesmie chýbať v kabelke žiadnej úspešnej ženy! Len teraz so zľavou až 54%!

Hlboký pohľad, pár zaklipkaní krásnymi dlhými mihalničkami a celý svet Vám bude ležať pri nohách! Zvýraznite svoju krásu vďaka kvalitnej kozmetike Yves Saint Laurent len za 13,99 € - rozjasňujúci korektor pod oči v dvoch odtieňoch a predlžujúca maskara s dlhotrvajúcim efektom! To musíte mať!
Kúpiť od 13,99 € Táto ponuka obsahuje varianty
  • Pôvodne: 30 €
  • 31
do konca
Zľava je Aktívne

Darmo budete na chlapov klipkať očami, keď sú Vaše riasy nevýrazné. Urobte medzi mužmi poriadny prievan očami, ktoré budú hovoriť za Vás! Zaobstarajte si luxusnú kozmetiku Yves Saint Laurent a budete neodolateľná! Táto renomovaná francúzska značka Vám však pomôže aj pri tmavých kruhoch pod očami či mdlej sivastej pleti. Stačí len vyskúšať značkový korektor pod oči, ktorý Vám pomôže okamžite rozžiariť pleť, vyhladí a zjednotí jej odtieň a správa sa pri tom úplne neviditeľne.

 

 

Kupón zahŕňa:

- rozjasňujúci korektor (na výber z dvoch odtieňov) alebo predlžujúca maskara za 13,99 €/ks,

- luxusné balenie v zlatom pere.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 2 €.

  

 

Krásna za pár minút v pohodlí domova!

 

,,Najkrajší make-up ženy je vášeň. Nákup kozmetiky je ale jednoduchší." Yves Saint Laurent

Korektor pod oči na tmavé miesta

Korektor sa vyznačuje dokonale skombinovanými odtieňmi, výnimočne ľahkou textúrou a prirodzene pôsobiacim výsledným efektom. Ihneď rozžiari pleť, vyhladzuje tmavé miesta i známky únavy a zanecháva jemný odlesk svetla.

 

 

Dokonale sa prispôsobí pleti a zjednocuje jej odtieň. Korektor je v balení luxusne pôsobiaceho zlatého pera, aplikuje sa jednoducho štetcom.

Aplikovať ho môžete na čistú pokožku, ale i na make-up. Nanášať ho môžete na partie ako pokožka pod očami, okolo pier, nosa či bradu.

 

Odtieň Luminous Vanilla

Odtieň Luminous Ivory

 

 

Maskara Everlong 1 Extra 

Maskara predĺži riasy s okamžitým a dlhotrvajúcim efektom. S jedným mihnutím čarovného prútika táto luxusná okúzľujúca maskara vytvorí nevídanú dĺžku rias. Vďaka starostlivo vyberaným minerálnym pigmentom vaše riasy oblečie od korienkov až po končeky do dramatickej čiernej. Maskara sa skladá z aplikačného štetca, ktorý je výsledkom najmodernejšieho dizajnu až unikátnej receptúry, ktorá podporuje rast rias.

 

,,Módne trendy sú pominuteľné, štýl je večný."  Yves Saint Laurent

  • Kupón platí do 30.9.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 7 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.39763420, Lat: 48.38322870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.9.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 7 dní od obdržania kupónu.
Kúpiť od 13,99 € Táto ponuka obsahuje varianty, kliknite tu pre ich zobrazenie

Kde kupón uplatniť

NK Crystal
P.O.BOX 48
Zlaté Moravce, 953 01

http://
predaj.nkcrystal@gmail.com

Podobné ponuky