Máte sedavé zamestnanie, stuhnutú chrbticu, zvýšený cholesterol, reumatické ťažkosti? Máme riešenie na Váš problém! Vyskúšajte našu liečenú reflexno-akupresúrnu masáž! Čakáme Vás v Bratislave v salóne Perfect Body!

Pod tlakom sa rodia najvzácnejšie diamanty. Pod tlakom masérových rúk sa zas z Vášho tela uvoľnia najväčšie kryštály energie a pohody. 60-minútová reflexno-akupresúrna liečebná masáž v salóne Perfect Body teraz len za 21,90 €!
 • Pôvodne: 36 €
 • 37
 • Platí do: Kupónov do 30.11.2018
Zľava je Aktívne

Akupresúra predstavuje úplne iný prístup k problematike odstraňovania porúch pohybového aparátu. Ide o uvoľnenie nahromadenej a zablokovanej energie v určitých častiach tela.

 

Kupón zahŕňa:

- 60-minútovú liečebnú reflexno-akupresúrnu masáž krížov a kĺbov

 

Akupresúra je tradičná čínska masážna technika, ktorá sa vyvinula z akupunktúry. Využíva sa ako prevencia aj ako liečba rôznych zdravotných problémov. Je vhodná najmä pre ľudí žijúcich v strese a ľudí s oslabeným imunitným systémom, pretože harmonizuje organizmus a spôsobuje pravidelné prúdenie energie.

Stimulovaním určitých bodov prichádza k uvoľneniu, svalovej relaxácii, zníženiu krvného tlaku a pod. Naopak stimulovaním iných bodov dochádza k vyššej aktivite, zvýšeniu tepovej frekvencie a tlaku či k svalovým kontrakciám. Funguje na princípe jing-jang.

 

 

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov​

Akupresúra je technika podobná akupunktúre, len sa v nej využíva tlak dlaní, palcov, lakťov, prípadne tupého kolíka, tlakom ktorých sa stimulujú určité body na tele v dráhach tzv. meridiánov. Dochádza k uvoľneniu, svalovej relaxácii, zníženiu krvného tlaku a pod. Stimulovaním iných bodov dochádza k vyššej aktivite, zvýšeniu tepovej frekvencie a tlaku a k svalovým kontrakciám.

Využíva sa tu množstvo masážnych techník, ktorými sa pôsobí cez akupresúrne (tlakové) body. Tie sú prepojené s energetickými dráhami ľudského tela. Realizuje sa bez použitia masážnych emulzií. Masér prostredníctvom rúk, päste alebo lakťa vytvára tlakové ťahy na vybrané oblasti tela. Prechádza cez energetické dráhy a body, čím sa aktivuje energia v dráhach, cievach a orgánoch ľudského tela. Masáž spravidla nemá vedľajšie účinky. Aby liečenie masážou bolo úspešné, je potrebné masáž niekoľkokrát opakovať. Pri chronických stavoch dvakrát týždenne, pri liečení aspoň jedenkrát týždenne, pri regenerácii dvakrát mesačne.

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov sa od klasickej masáže veľmi odlišuje, hlavne v konkrétnych hmatoch. Je vhodná nielen ako liečebná metóda, ale aj ako metóda preventívna.

Pružnosť svalov sa ovplyvňuje pôsobením na nervové vlákna na začiatku svalu, predovšetkým na miestach, ktoré sú veľmi citlivé na bolesť. Bolesť nie je nepriateľom, ale veľmi dobrým pomocníkom pri diagnostikovaní daného problému. Tuhé a nepružné svaly sú častou príčinou zlého toku v lymfatickom systéme, signalizujú poruchy krvného obehu a napovedajú aj o zlom fungovaní orgánov a kĺbov. Následkom týchto javov je potom vznik mnohých (aj akútnych a chronických) zdravotných problémov.

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov je vhodná nielen pre dospelých, ale i pre deti, u ktorých v čase rastu často dochádza k rôznym deformáciám chrbtice.

 

Perfect Body

"Vážená klientka, vážený klient, dovoľujeme si vás čo najsrdečnejšie privítať v centre Perfect Body, ktoré je zamerané na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu a na udržanie krásy tela.

Samotný názov PERFECT BODY odzrkadľuje hlavný cieľ nášho salónu - každý môže mať krásne telo. Na to, aby sme tento cieľ naplnili, ponúkame vám najnovšie a najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť a telo za asistencie nášho profesionálneho tímu.

Nami poskytované služby dokážu uspokojiť aj vaše najnáročnejšie požiadavky. Tešíme sa na vašu návštevu!"

 

 • Platnosť kupónu je do 30.11.2018,
 • nutná rezervácia vopred na t. č.: 0915 064 822,
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón prepadá,
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • možnosť platby cez Benefit Plus.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

PERFECT BODY
Sabinovská 3/B
Bratislava, 821 02

http://www.perfectbody.sk
salon@perfectbody.sk
Tel: 0915 064 822

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 17.14723350, Lat: 48.16237520 (zvätšiť mapu)
 • Platnosť kupónu je do 30.11.2018,
 • nutná rezervácia vopred na t. č.: 0915 064 822,
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón prepadá,
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • možnosť platby cez Benefit Plus.

Kde kupón uplatniť

PERFECT BODY
Sabinovská 3/B
Bratislava, 821 02

http://www.perfectbody.sk
salon@perfectbody.sk
Tel: 0915 064 822

Podobné ponuky