Zhoďte pár kíl bez toho, aby ste sa museli potiť pri cvičení. Magnetické zoštíhľovacie prstene Vám pomôžu urýchliť metabolizmus a tak sa priblížiť k ideálnej postave. Ponúkame Vám 2 kusy teraz len za 5,99 €!

Straťte pár kilogramov bez akejkoľvek námahy. Je to neuveriteľné, ale pomáha to! Magnetické prstene Vám pomôžu priblížiť sa k Vašej vysnenej hmotnosti už za pár týždňov. Teraz 2 kusy prsteňov len za 5,99 €!
  • Pôvodne: 9,99 €
  • 9
Zľava je Aktívne

Zabudnite na drastické diéty a drinu v posilňovni. Najnovšie trendy v chudnutí kážu správať sa k svojmu telu s láskou. Okrem správnej životosprávy Vám pri chudnutí dokážu pomôcť naše magnetické krúžky, ktoré vyženú z Vášho tela všetko, čo Vám bráni dosiahnuť postavu ako „prútik“.

 

 

Kupón zahŕňa:

- magnetické prstene na chudnutie - Dr. GEM (2 kusy).

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 2 €.

 

Využite príležitosť chudnúť bez námahy, diskrétnym spôsobom! Zoštíhľujúce biomagnetické prstene z jemného priehľadného silikónu, predstavujú jednoduchý spôsob zlepšenia metabolizmu, čím docielite stratu nadbytočných kilogramov. Stačí nosiť prstene na palcoch na nohách a magnety budú pracovať na úbytku hmotnosti za Vás! 

 

Silikónové magnetické zoštíhľujúce prstene vyžarujú magnetickú silu 1.100 gaussov v mieste akupunktúrnych bodov, čím stimulujú akupunktúrne body. Tieto aktivujú tie oblasti, ktoré nie sú bežne zapojené, kým napríklad kráčate. 

Nosením zoštíhľujúcich prsteňov sa zlepší Váš metabolizmus a tým sa zbavíte nadbytočného tuku. Tiež pomáhajú spevňovať ochabnuté svalstvo. Prstene sú vyrobené z jemného silikónového materiálu, takže nedráždia pokožku. Prstene sú priehľadné, vhodné pre ženy aj mužov. Čistite ich vodou s jemným čistiacim prostriedkom. 

 

 

Noste prstene na dvoch veľkých palcoch na nohách. Uistite sa, že magnety sú umiestnené na dolnej strane palcov, v strede. Ďalej už len nechajte prstene pracovať na Vašom zoštíhľovaní, kým vy robíte bežné veci. 

 

Magnety sú pre svoj pozitívny vplyv používané čoraz väčším počtom ľudí. Terapia je veľmi populárna napr. v USA alebo v Nemecku. Dnes už prirodzene, nie je potrebné, aby človek tak ako v minulosti nosil na sebe ťažké kusy železa s magnetickými vlastnosťami. V Japonsku už v 60. rokoch vyvinuli magnetické fólie, ktoré nie sú väčšie ako minca a môžeme si ich prilepiť na pokožku. Okrem toho dnes už existuje nespočetné množstvo magnetických náramkov, prsteňov, retiazok a iných šperkov. Vedecké štúdie jednoznačne dokázali, že usporiadanie magnetov do kruhu zlepšuje prietok krvi. Prednosťou magnetických šperkov je, že ich môžeme bez problémov nosiť pod šatami ako dekoratívny šperk. Podstatou je, aby sa dotýkali pokožky. Magnetoterapia stimuluje látkovú výmenu, má protizápalový efekt, zmenšuje alebo odstraňuje bolesť, má hojivé účinky – rýchlejšie sa hoja zlomeniny alebo poranenia kože, podporuje imunitný systém, regeneruje tkanivá.

 

  • Kupón platí do 30.6.2018,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.03698060, Lat: 48.89199870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 30.6.2018,
  • objednávku u dodávateľa nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu.

Kde kupón uplatniť

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Podobné ponuky