Užite si leto bez otravných komárov s náplaťami alebo náramkom proti komárom už od 2,99 €! Zabezpečte pre Vás a Vašich blízkych bezstarostné noci a výlety s čertovsky dobrou zľavou až 59%!

Snívate o spokojnej dovolenke pri vode bez nepríjemných štípancov? Otravujú Vás komáre aj doma a nedajú Vám spávať? Potom sa náramok či nálepka proti komárom stane Vašim nenahraditeľným spoločníkom doma, ale aj počas rodinných výletov a dovoleniek.
Kúpiť od 2,99 € Táto ponuka obsahuje varianty
  • Pôvodne: 5,99 €
  • 7
do konca
Zľava je Aktívne

S nástupom leta na nás čaká aj zvýšená prítomnosť komárov. Tento nepríjemný hmyz často otravuje život, niekedy dokonca prenáša aj rôzne choroby. Náramok alebo nálepka proti komárom je výborný pomocník, ktorý veľmi účinne odpudzuje komáre. Ochránite tak seba a svojich blízkych a zároveň budete šetrní k životnému prostrediu!

 

 

Kupón zahŕňa:

- náplaste proti komárom, 5 ks za 2,99 €

alebo

- ZOOM Mosquito repelentný náramok, 2 ks za 3,99 €

alebo

- náplaste proti komárom,10 ks za 4,99 €.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 1 €.

Náplasti s usmievavými obrázky si vaše deti určite zamilujú. Nový vynález v boji proti komárom a ich hryznutiu. Náplasť proti komárom pôsobí až 72 hodín. Na rozdiel od iných náplastí, tieto nie je nutné neustále vymieňať. Náplasť proti komárom je praktická novinka! Lepí sa kamkoľvek, kde je vám to najpohodlnejšie a funguje v rozsahu cca 50 cm. Náplasť proti komárom funguje na princípe citronelovej silice, ktorá drží komáre od tela!

 

 

ZOOM Mosquito repelentný náramok je vyrobený z prírodných výťažkov citronelového oleja, levandule, cyménu a geraniolu. ZOOM Mosquito účinne bojuje proti komárom a ďalšiemu hmyzu. ZOOM Mosquito náramok svojou vôňou odpudzuje hmyz. Oddnes už vás komáre nepohryzú, o to sa ZOOM Mosquito repelentný náramok postará. Repelentný náramok je vysoko odolný, pohodlný a nevadí mu namočenie. ZOOM Mosquito repelentný náramok je vhodný pri pobyte vonku aj vnútri. Repelentný náramok môžete nosiť na zápästí alebo na členku a on vás ochráni pred hmyzom.

  • Kupón platí do 31.1.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 7 dní od obdržania kupónu,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.03698060, Lat: 48.89199870 (zvätšiť mapu)
  • Kupón platí do 31.1.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 7 dní od obdržania kupónu,
  • počet kupónov na osobu nie je obmedzený.
Kúpiť od 2,99 € Táto ponuka obsahuje varianty, kliknite tu pre ich zobrazenie

Kde kupón uplatniť

Alfa Shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín, 91101

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Podobné ponuky