Radi maškrtíte a snívate o tom, že čokoláda by mohla na Vašej svadbe či oslave tiecť namiesto vody vo fontáne? Prekvapte svojich hostí niečím mimoriadnym so zľavou 47%! Prenájom 3-poschodovej čokoládovej fontány teraz za úžasnú cenu, len 8 €!

Chcete urobiť radosť Vašim deťom na detskej párty, či mladomanželom na svadobnej hostine? Máme pre Vás ten pravý čokoládový sen - prenájom čokoládovej fontány. Môžete si byť istí, že sa rýchlo stane stredobodom pozornosti pre maškrtné jazýčky malých i veľkých.
 • Pôvodne: 15 €
 • 13
 • Platí do: Kupónov do 31.12.2018
Zľava je Aktívne

Milujete tú horko sladkú chuť čokolády, ktorá sa rozplýva na jazyku? Nechajte sa zlákať nekonečným prúdom zamatovo jemnej čokolády! Objednajte si prenájom čokoládovej fontány na svoju svadbu, oslavu či párty teraz so zľavou 47%! Prekvapte svojich hostí niečim mimoriadnym, niečim, čo ich na prvý pohľad ohromí!

 

 

Kupón zahŕňa:

- prenájom 3-poschodovej čokoládovej fontány.

 

Pri preberaní fontány (Žilina a okolie) sa platí vratná záloha 30 € (suma Vám bude vrátená pri odovzdaní fontány).

 

 

Kaskádové čokoládové fontány vytvárajú pri akejkoľvek príležitosti jedinečnú a mimoriadnu atmosféru. Je to nová neodolateľná atrakcia, ktorá sa rýchlo stane stredobodom pozornosti pre maškrtné jazýčky malých i veľkých. Čokoládová fontána Vám poskytne radosť z chute a vône! Pochutnajte si na originálnej talianskej čokoláde. Stačí len zobrať kúsok ovocia, piškóty či sušienok, namočiť do čokoládovej fontány a vychutnávať. Čokoláda je od pradávna známa ako afrodiziakum, ktoré povzbudí vaše zmysly. Zažite aj vy luxusný, kúzelný a neopakovateľný čokoládový zážitok. 

 

 

Prečo by ste mali mať čokoládovú fontánu na svojej akcii? 

V celej miestnosti bude rozvoniavať lahodná vôňa pravej čokolády. Sladký vodopád priláka všetky maškrtné jazýčky. Vaši hostia si zamilujú chuť teplej talianskej čokolády s jahodami alebo inými dobrotami tak, že sa nebudú vedieť od nej odtrhnúť. Čokoládová fontána bude stredobodom konverzácie a nadviažu sa pri nej nové priateľstvá. Vaši hostia Vás budú obdivovať a nikdy nezabudnú na Váš mimoriadny deň. Čokoládová fontána premení každú priemernú udalosť na jedinečnú a nezabudnuteľnú. Či už je to firemný večierok, narodeninová párty, je vhodná ako doplnok pre všetky slávnostné príležitostí: svadby, plesy, výročia, narodeninové oslavy, recepcie, večierky, párty.
 

 

Čo môžete do čokolády namáčať?

Najobľúbenejšie sú jahody, banány, ananás, ale aj hrozno, sušené ovocie, piškóty, marshmallow cukríky. Zostavenie čokoládovej fontány a pripravenie čokolády je ľahké a rýchle. Manipulácia je jednoduchá, stačí zapojiť do elektriny a rozpustiť čokoládu. Podmienkou pre kvalitné fungovanie fontány je použitie kvalitnej čokolády, ktorú dodávame. Ponúkame Vám luxusnú taliansku čokoládu, ktorá má špecifickú a delikátnu chuť.

 • Kupón platí do 31.12.2018,
 • o voľnom termíne sa informujte pred kúpou kupónu,
 • rezervácie na t. č.: 0902 263 448,
 • fontánu zapožičiame 1-2 dni pred podujatím a vracia sa na druhý deň, prípadne podľa dohody,
 • pri preberaní fontány sa platí vratná záloha 30 €, ktorú vraciame po prevzatí fontány späť.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Biznis inn, s. r. o.
Dlhé Pole 1054
Žilina, 01332

http://
info@certovskezlavy.sk
Tel: 0902263448

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.73279640, Lat: 49.19689730 (zvätšiť mapu)
 • Kupón platí do 31.12.2018,
 • o voľnom termíne sa informujte pred kúpou kupónu,
 • rezervácie na t. č.: 0902 263 448,
 • fontánu zapožičiame 1-2 dni pred podujatím a vracia sa na druhý deň, prípadne podľa dohody,
 • pri preberaní fontány sa platí vratná záloha 30 €, ktorú vraciame po prevzatí fontány späť.

Kde kupón uplatniť

Biznis inn, s. r. o.
Dlhé Pole 1054
Žilina, 01332

http://
info@certovskezlavy.sk
Tel: 0902263448

Podobné ponuky