Škrabancom na laku Vášho auta sa len ťažko vyhnete. S nami však tento problém vyriešite ľavou zadnou – vyskúšajte Scratch Wizard pen odstraňovač škrabancov a rýh a zbavte sa ich účinne so zľavou 61% len za 3,99 €!

Zatočte s najväčším nepriateľom laku Vášho auta – škrabancami. S účinným a jednoduchým prostriedkom Scratch Wizard pen - odstraňovačom škrabancov a rýh sa bude auto opäť blískať ako nové. Postarajte sa o svoje auto ako sa patrí so skvelou 61% zľavou. Zaplatíte len 3,99 €.
  • Pôvodne: 9,99 €
  • 22
Zľava je Aktívne

Vaše milované autíčko si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť, čo je dôvod, prečo vždy parkujete v najvzdialenejších kútoch parkoviska, kde je dostatok voľných miest. Jednoducho tak ďaleko ako je to možné, len aby ste sa vyhli možnému poškriabaniu od bezohľadných nakupujúcich alebo iných nezodpovedných či neskúsených vodičov. Toto je žiaľ len jeden z možných scénárov poškodenia Vášho auta. Škrabancom sa niekedy proste nevyhnete, a my Vám ponúkame rýchle a efektívne riešenie sard pen Scratch Wiz

 

 

Kupónu zahŕňa:

- SCRATCH WIZARD PEN odstraňovač škrabancov.

 

Poštovné sa automaticky priráta k objednávke a to vo výške 1 €.

 

Predstavujeme skvelú lakovú ceruzku Scratch Wizard Pen, ktorá funguje na princípe slnečnej radiácie. Scratch Wizard Pen vám pomôže opraviť všetky možné škrabance, ryhy a iné nedokonalosti na aute, motocykli alebo bicykli.

 

 

Použitie Scratch Wizard Pen je veľmi jednoduché: pretrepte impregnačné pero, naneste farbu na poškodené miesto, zotrite prebytočnú tekutinu, nechajte uschnúť a je to. Nejazdite do opravovne kvôli každej maličosti a opravte si drobné nedostatky sami, je to ľahké.

  • Kupón platí do 31.12.2018,
  • po kúpe nášho kupónu už nemusíte posielať žiadny objednávací email,
  • tovar bude odoslaný slovenskou poštou do 10 pracovných dní.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Alfa Shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica, 01851

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.03698060, Lat: 48.89199870 (zvätšiť mapu)
  1. Kupón platí do 31.12.2018,
  2. po kúpe nášho kupónu už nemusíte posielať žiadny objednávací email,
  3. tovar bude odoslaný slovenskou poštou do 10 pracovných dní.

Kde kupón uplatniť

Alfa Shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica, 01851

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Podobné ponuky