Urobte si zaslúženú prestávku po dlhom dni a doprajte svojim nohám skutočnú starostlivosť. Prinášame Vám systém na odstránenie stvrdnutej kože na nohách alebo kúru na nechtovú mykózu len za 7,99 €!

Upravené nôžky počas celého roka? Pilník Scholl sa o ne postará. Špeciálne vyvinutá brúska, ktorej výsledkom sú jemné päty na dotyk a k tomu aj krásne na pohľad.
  • Pôvodne: 16 €
  • 25
Zľava je Aktívne

 Túžite mať hladkú pokožku na chodidlách, ale používanie ručnej pemzy alebo pilníkov na chodidlá je pre Vás zdĺhavé a namáhavé? Ideálnym riešením pre Vás je náš systém na odstránenie stvrdnutej kože na nohách Scholl. 

 

 

Kupón zahŕňa:

- systém na odstránenie stvrdnutej kože 2 v 1 za 7,99 €

alebo

- instant Hard Skin Remover systém na rýchle odstránenie stvrdnutej kože za 7,99 €

alebo

- kúra na nechtovú mykózu 3.8ml za 7,99 €.

 

Poštovné vo výške 2 € nie je zahrnuté v cene kupónu (priráta sa automaticky k objednávke).

 

 

Kúra na nechtovú mykózu 3.8ml

Kúra na nechtovú mykózu v diskrétnom balení na ošetrenie stredne závažných stavov mykózou postihnutých nechtov

Uchopte pilníček, a opilnikujte povrch infikovaného nechta tak, aby ste odstránili jeho vrchné vrstvy. Zvláštnu pozornosť venujte zafarbeným častiam. Po použití pilníček okamžite zlikvidujte. Z povrchu nechta a okolitej kože utrite všetok prach. Pomocou štetčeka naneste nechtovú kúru na povrch nechta. Zotrite všetok lak, ktorý príde do kontaktu s kožou okolo nechta. Počkajte 5 minút, kým sa obujete, oblečiete si ponožky či pančuchy alebo pôjdete do postele. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si nohy 30 minút po aplikácii nenamáčajte. Kúru nanášajte raz denne počas 7 dní.

 

 

Instant Hard Skin Remover systém na rýchle odstránenie stvrdnutej kože

Jedná sa o moderný spôsob odstraňovania tvrdej kože. Ergonomický tvar škrabky navrhli odborníci k jednoduchému použitiu. Okrúhle žiletky sú navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené bezpečne a efektívne odstraňovanie stvrdnutej kože. Profesionálneho výsledku tak môžete dosiahnuť aj u Vás doma.

Pomaly prechádzajte škrabkou po stvrdnutej pokožke. Po použití opláchnite hlavicu teplou vodou. Pre dokonale hladké chodidlá použite nakoniec Scholl krém na zmäkčenie stvrdnutej kože.

Upozornenie: nepoužívajte na popraskanú, boľavú alebo podráždenú pokožku. Uchovávajte na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí. Ihneď prestaňte používať,ak ucítite podráždenie alebo nepríjemný pocit. Výrobok nie je vhodný pre diabetikov ani pre osoby so zlým krvným obehom.

Scholl rozumie chodidlám a Vašim potrebám. Z tohto dôvodu sme rozhodnutí nájsť inovatívne riešenia starostlivosti o chodidlá a obuv, aby ste si Vy mohli vychutnať pocit zdravých, atraktívnych a vitálnych chodidiel po celý deň.

 

 

Systém na odstránenie stvrdnutej kože 2 v 1

Systém na odstránenie hrubej stvrdnutej kože dva v jednom so zmäkčovacou kvapalinou a kruhovými čepieľkami na jej odstránenie.

Gél na báze kyseliny hyalurónovej zmäkčuje hrubú stvrdnutú kožu. Kruhové čepieľky ju odstránia bez toho, aby došlo k poškodeniu zdravej pokožky v okolí.

Použitie:

  • Krok 1. Naneste gél na hrubú tvrdú pokožku pomocou valčekového aplikátora a masírujte guľôčkovým hrotom. Nechajte pôsobiť dve minúty.
  • Krok 2. Odstráňte hrubú tvrdú pokožku pomocou kruhových čepieľok.

 

 

  • Platnosť kupónu je do 31.7.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky,
  • doba dodania je do 10 kalendárnych dní od spracovania objednávky u dodávateľa.

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

Alfa Shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica, 01851

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 18.03698060, Lat: 48.89199870 (zvätšiť mapu)
  • Platnosť kupónu je do 31.7.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky,
  • doba dodania je do 10 kalendárnych dní od spracovania objednávky u dodávateľa.

Kde kupón uplatniť

Alfa Shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica, 01851

http://www.top-market.sk
nasazlava@gmail.com
Tel: 0911 199 288

Podobné ponuky