VLASOVÉ TONIKUM s pštrosím olejom a rastlinnými extraktmi - silný regeneračný prípravok na vlasy a vlasovú pokožku. Teraz v akcii 1 + 1 ZADARMO len za 9,99 €! Vyskúšajte prípravok, ktorý ukončí Vaše problémy s kvalitou vlasov so zľavou 59%!

NIE STE SPOKOJNÁ S KVALITOU VAŠICH VLASOV? MÁTE POCIT, ŽE PO DLHEJ ZIME ICH VIAC VYPADÁVA A POTREBUJÚ INTENZÍVNU REGENERÁCIU? Vyskúšajte prípravok na báze osvedčených prírodných látok, ktorý ukončí Vaše problémy s kvalitou vlasov a regeneráciou vlasových cibuliek!
  • Pôvodne: 23,80 €
  • 10
  • Platí do: Kupónov do 31.08.2018
Zľava je Aktívne

Suchý vzduch vo vykúrených priestoroch a pobyt vonku v mraze a chlade dával počas zimy zabrať nielen našej pokožke, ale i vlasom. Doprajte vlasom potrebnú výživu a regeneráciu! Na regeneráciu unavených vlasov nepotrebujete míňať desiatky eur u svojej kaderníčky, ale môžete sa o ne profesionálne postarať i v pohodlí svojho domova. Preto by v domácnosti nemalo chýbať rokmi overené Vlasové tonikum s rastlinnými extraktmi! Veď čo môže byť príjemnejšie, ako si dopriať Vašim vlasom príjemnú masáž  po náročnom dni v práci či na dovolenke.

 

 

Kupón zahŕňa:

- 2x VLASOVÉ TONIKUM s pštrosím olejom a rastlinnými extraktmi.

 

Kupón nezahŕňa poštovné a balné.

Cena poštovného je 3,50 €. Poštovné sa automaticky pripočíta k objednávke. Pre rýchle a správne doručenie prostredníctvom kuriérskej služby GLS uveďte svoje telefónne číslo. Možný aj osobný odber bezplatne na adrese: ČSA 20, 974 01 Banská Bystrica po predchádzajúcej dohode (camelus@camelus.sk).

 

 

VLASOVÉ TONIKUM s pštrosím olejom a rastlinnými extraktmi je silný regeneračný prípravok na vlasy a vlasovú pokožku. Receptúra vznikla zložením prírodných extraktov známych z ľudového liečiteľstva, ktoré od nepamäti boli využívané v starostlivosti o vlasy a látkami posilňujúcimi ich regeneráciu:

 

Extrakt z lopúcha - detoxikačný efekt, pôsobí proti vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín, posilňuje vlasovú pokožku.

Brezová šťava - používaná pri liečbe akýchkoľvek problémov s vlasmi, stimuluje ich rast a dodáva vlasom lesk.

Extrakt zo žihľavy - posilňuje vlasy, zabraňuje ich vypadávaniu, pôsobí proti lupinám.

Panthenol  (provitamín B5) má schopnosť stimulovať rast epiteliálnych buniek ako aj protizápalové, hydratačné a regeneračné vlastnosti.

Phytantriol je prírodná látka odvodená od chlorofylu, ktorá zabraňuje štiepeniu vlasov, ich končekov, zlepšuje štruktúru vlasu, podľa štúdií v kombinácii s pantenolom pôsobí preventívne  pred UV žiarením, vysúšaním horúcim vzduchom (fénmi) a počasím, má ochranné účinky na vlasy.

Alantoín má keratolytickú schopnosť rozrušiť vlasové lupiny, okrem toho má aj silný regeneračný  účinok na pokožku a vlasy.

Kyselina hyualurónová je unikátna látka s mimoriadnymi regeneračnými účinkami na pokožku aj vlasy. Je  využívaná v plastickej chirurgii, pri obnove tkanív, liečení chronických ochorení, v organizme zabraňuje látkam a baktériám prenikať cez tkanivo a má mimoriadne hygroskopické účinky (udržiava vodu v pokožke). Často dokáže obnoviť už zdanlivo zničené bunky, vrátane vlasových cibuliek.

Pštrosí olej ako komplex nenasýtených tzv. “omega“ esenciálnych mastných kyselín pôsobí ako biokatalyzátor pri obnove funkcií pokožky, vrátane vlasovej. Jemne dopĺňa aj tukovú zložku výživy pokožky.

Vitamín C v tomto prípravku zvyšuje protizápalový a antioxidačný účinok tonika, chráni pred voľnými radikálmi.

Výrobok obsahuje lieh, v ktorom sú rozpustené použité rastlinné extrakty a zároveň slúži ako konzervačná látka.

 

 

Pri akútnych problémoch s vlasmi používame každodenne (resp. obdeň)  vmasírovaním do vlasovej pokožky na suché alebo umyté vlasy – účinok je závislý od dĺžky pôsobenia na pokožku. Ako prevencia stačí 1x týždenne alebo podľa potreby. Je vhodný pre všetky typy vlasov s tým, že u mastnejších typov vlasov dochádza skôr k premasteniu vlasov – odporúčame prípravok použiť niekoľko hodín pred ich umývaním. Dermatologicky testované, vynikajúce referencie od zákazníkov!                             

 

  • Kupón je platný do 31.8.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu,
  • možný osobný odber na adrese CAMELUS, ČSA 20, 974 01 B.Bystrica po predchádzajúcej dohode (camelus@camelus.sk).

Ručíme za poskytovateľa tejto zľavy

CAMELUS s.r.o.
Československej armády 1632/20
Banská Bystrica, 974 01

http://www.camelus.sk
camelus@camelus.sk
Tel: +421 905 856 112

Zobraziť profil dodávateľa

Mapa
Lng: 19.15402760, Lat: 48.73704680 (zvätšiť mapu)
  • Kupón je platný do 31.8.2018,
  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar Vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu,
  • možný osobný odber na adrese CAMELUS, ČSA 20, 974 01 B.Bystrica po predchádzajúcej dohode (camelus@camelus.sk).

Kde kupón uplatniť

CAMELUS s.r.o.
Československej armády 1632/20
Banská Bystrica, 974 01

http://www.camelus.sk
camelus@camelus.sk
Tel: +421 905 856 112

Podobné ponuky